області маршруту мобільного аптечного пункту підприємства Миколаївської обласної організації товариства Червоного Хреста України «Шпиталь Українського Червоного Хреста».
Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник начальника Миколаївської ОВА Юрій Гранатуров.
На першому етапі робота мобільного аптечного пункту орієнтована на п'ять сіл Миколаївської області в яких відсутні стаціонарні аптечні заклади.
Слід зазначити, що два з п’яти населених пунктів пережили окупацію у 2022 році.
«Впровадження мобільних аптечних пунктів для сільської місцевості є важливою ініціативою Уряду. Вдячний всім організаторам та учасникам проєкту, бажаю успіхів в його реалізації та подальшому розвитку», - зазначив він.
Також Юрій Гранатуров зауважив, що Миколаївська обласна військова адміністрація приділяє особливу увагу забезпеченню доступності сільського населення області до лікарських засобів.
Так, у рамках Меморандуму про співпрацю Миколаївської ОВА та підприємства «Шпиталь Українського Червоного Хреста» запроваджено роботу першого в області мобільного аптечного пункту. Натепер на базі ПКВО «Фармація» проводиться залучення фельдшерсько-акушерських пунктів області до відпуску ліків у сільській місцевості, на далі очікується
долучення потужностей АТ «Укрпошта» до доставки ліків у сільську місцевість.
«Сукупно всі заплановані проєкти сприятимуть вирішенню нагальних потреб мешканців області у лікарських засобах попри триваючу збройну агресіюрф. Разом до Перемоги!», - підсумував Юрій Гранатуров.
Зазначимо, що Миколаївщина змогла зробити перший крок у реалізації Всеукраїнського проєкту «Мобільний аптечний пункт» завдяки плідній співпраці Миколаївської обласної військової адміністрації, Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Миколаївській області, Миколаївської обласної організації Товариства Червоного Хреста України та її підприємства «Шпиталь Українського Червоного Хреста».
Немає коментарів: