Ярослав Шанько зауважив, що доказом цього є те, що перший інцидент стався 22 лютого цього року у столиці країни-агресорки, у результаті тієї сутички загинуло двоє підлітків. Саме після цього російські спецслужби почали використовувати таку ситуацію як модель провокації та заворушень на території України.
"Загалом за два дні у різних регіонах України відбулося близько 30 зібрань молоді. Поліція оперативно спрацювала і не допустила сутичок. Також за цей період до управління та відділів поліції було запрошено понад 700 осіб, більшість з яких неповнолітні. Поліцейські провели та проводять з ними профілактичну роботу, а також з їхніми батьками. Крім того, поліцією вже було заблоковано майже 20 каналів таких груп, які були створені для дестабілізації ситуації в Україні. Зараз оперативні служби разом з кіберполіцією встановлюють джерела фінансування та організаторів інформаційних каналів", - повідомив представник ювенальної превенції Нацполіції.
Шанько зазначив, щоб не дати ворогу провести успішно цю операцію та застерегти дітей від необдуманих вчинків, проводиться також робота з адміністраціями шкіл, педагогічними колективами й головне необхідно батькам підлітків бути друзями до своїх дітей, цікавитися чим вони займаються, з ким спілкуються, як проводять своє дозвілля.
Цікаво, а який наступний кіберзлочин спровокують люті вороги?
Вмикаємо мізки й допоможемо молоді з дезінформацією вчасно розібратись!
С.Лиманов.
Немає коментарів:
Дописати коментар