▼
пʼятниця, 20 січня 2023 р.
Розпочато набір на безкоштовну навчальну програма для жінок-підприємиць
Ukrainian Women Entrepreneurs Hub оголошує про старт навчальної онлайн – програми для жінок-підприємиць UWE Hub 2.0., яка реалізується Центром «Розвиток КСВ» в межах програми USAID «Мріємо та діємо».
Тренінгова програма покликана допомогти жінкам, які хочуть створити та розвинути власну справу в Україні, досягти фінансової незалежності, прокачати навички пітчингу та стати ефективними лідерками у часи невизначеності. Програма проходитиме онлайн у лютому та березні 2023 року.
Український бізнес тримає економіку країни і значну частину в цьому займають жінки-підприємиці, які продовжують чи розпочинають свою справу незважаючи на військовий стан та блекаут.
Восени 2022 році більше сотні українок спробували себе у підприємництві завдяки першій навчальній програмі UWE Hub 1.0. Сімнадцять фіналісток пітчили власні проєкти у фіналі та троє з них отримали грант на оплату консультаційних та експертних послуг для розвитку власної справи у розмірі 4000 доларів. Завдяки програмі учасниці збільшили продажі, удосконалили бізнес-модель та фінансовий план, залучили інвесторів та почали створювати колаборації.
Оновлена навчальна онлайн-програма допоможе жінкам підприємицям перетворити власну бізнес-ідею у прорахований покроковий бізнес-план, готовий до запуску, пропрацювати виклики бізнесу пов’язані з масштабуванням, кризовим менеджментом та залученням інвесторів. Також учасниці зможуть прокачати навички бізнесового маркетингу та брендингу, як впроваджувати інновації і позитивний вплив у бізнес-модель та операційну діяльність.
Упродовж 6 тижнів учасниці відвідають 10 практичних онлайн-лекцій та додаткові воркшопи, почнуть працювати над індивідуальними бізнес-планами під керівництвом менторів та менторок зі всього світу, познайомляться з іншими успішними підприємицями та виведуть свій бізнес на новий рівень. На завершення – Pitching Night з зірковими гостями, під час якого буде обрано 3 переможниці, яких буде нагороджено грантом на суму 4 тисячі доларів на оплату консультаційних та експертних послуг для посилення свого бізнесу.
“Мета навчальної програми – допомогти жінкам-підприємцям отримати актуальні та практичні знання щодо запуску та розвитку власної справи, а також навчити впроваджувати в бізнес-модель та операційні процеси елементи сталого розвитку та позитивного імпакту. Щоб не лише реалізовуватися у бізнесі, а також підтримувати економіку країни під час війни”, — зазначає Марина Саприкіна, засновниця проєкту UWE Hub, керівниця Центру «Розвиток КСВ» та експертка зі сталого розвитку та КСВ.
На кого орієнтована навчальна програма?Жінки, які мають бізнес-ідею, але стикаються з перешкодами на шляху її реалізації, тому потребують нових знань та підтримки від експертів/ок та спільноти.
Жінки, які мають бізнес на стадії запуску, але потребують практичних знань і консультацій для посилення і розвитку своєї власної справи.
Критерії вибору учасниць програми: Громадянки України (адже це наша superpower) віком 18-35 років
Знання англійської мови на достатньому рівні, аби опановувати додаткові матеріали / слухати лекції англійською мовою
Наявність ноутбуку / ПК з веб-камерою або смартфону з камерою, за допомогою яких ви зможете брати активну участь в онлайн-заняттях
Високий рівень мотивації, висвітлений у відео-візитівці у формі реєстрації
Наявність функціонуючого бізнесу на початковій стадії або бізнес-ідеї
Віра в власну справу та бажання творити зміни для себе і на рівні країни
Відбір учасниць відбуватиметься на основі якісної заявки, мотивації та онлайн інтерв’ю з учасницями для фінального відбору.
“До участі в програмі UWE Hub я і моя dream team особливо не розуміли бізнес-процесів, хоча і переросли в бізнес, де є комерційні пропозиції і проєкти. Маючи досвід роботи з 2010 року, ми вчилися виключно інтуїтивно і вибудовували бізнес-стратегію, місію і візію теж інтуїтивно. UWE Hub допоміг познайомитися з термінологією, більш цілісно розуміти власний бізнес, перейти на новий рівень. А ще, ми почали ставити собі правильні питання. Я вдячна дівчатам-учасницям за теплоту, а організаторам – за можливість прожити ці півтора місяці разом. Впевнена, що основною мотивацією, чому люди йдуть у такі проєкти, як UWE Hub, є нетворкінг. Ця тема дуже потужно працює на виході, бо навіть якщо ти не виграєш грошову перемогу, ти знайдеш класні знайомства”, – ділиться переможниця навчальної програми UWE hub 1.0. Людмила Киселиця.
“UWE Hub мене “зачепив” тим, що тут не було обмежень щодо учасниць і будь-хто, навіть жінка, яка не має гігантського досвіду та особливих успіхів у бізнесі, мала змогу взяти участь у програмі нарівні з усіма і що єдине, що потрібно – бажання розвивати власну справу, на якому б вона не була етапі. Завдяки участі у програмі UWE Hub мені вдалося знайти консультаційну підтримку з боку Еммануеля Льове, бізнес-консультанта, ментора та співзасновника “Emervill”, з яким ми продовжуємо співпрацю і зараз”, – зазначає учасниця навчальної програми UWE hub 1.0. та власниця бізнес ідеї на стадії запуску Ганна Третьякова.
Щоб подати заявку на участь, зареєструйтеся за посиланням до 5 лютого включно – https://www.uwehub.org/program
Також приєднуйтеся до наших соціальних мереж у Instagram LinkedIN Facebook Telegram
UWE_hub (Ukrainian Women Entrepreneurs Hub) – це спільнота свідомих підприємиць, які зацікавлені у розвитку власної справи, і стейкхолдерів, які готові підтримувати бізнеси жінок. Програма UWE Hub започаткована у серпні 2022 році Центром “Розвиток КСВ” в рамках Програми «Мріємо та діємо».
CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проєкти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія).
Програма “Мріємо та діємо” впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом(IRI) та Zinc Network.
Немає коментарів:
Дописати коментар