Після початку неспровокованої та несправедливої війни Росії в Україні ЄС перенаправив свою допомогу Україні на надання термінової та раціональної відповіді на виклики воєнного часу. Для забезпечення ефективного функціонування державних установ та життєдіяльності цивільного населення Євросоюз активно залучає його механізми цивільного захисту та гуманітарної допомоги. Вперше у своїй історії ЄС надає військову підтримку українським захисникам.
З метою кращого інформування українців про переваги та можливості партнерства між ЄС та Україною у цей складний воєнний час та поза ним Представництво ЄС в Україні запустило новий веб-сайт https://eu4ukraine.eu/ , на якому представлено вичерпну інформацію про різні напрямки діяльності Євросоюзу в Україні та її результати.
Нова комунікаційна платформа містить розділи про основні принципи та інструменти допомоги ЄС Україні. Одну з великих секцій присвячено понад 200 регіональним та місцевим проєктам, що фінансуються Євросоюзом.
У розділі «Можливості» надається інформація про поточні конкурси пропозицій, вакансії та тендери. Розділ «Медіа» містить посилання на останню інформацію для ЗМІ та медіа-галерею, а також прес-релізи, новини, історії та кампанії.
Зокрема, 21 серпня 2022 року Представництво ЄС в Україні запустило Всеукраїнську комунікаційну кампанію «Разом ми – Європа», яка інформуватиме найширшу українську аудиторію про безпрецедентну допомогу та солідарність ЄС з Україною під час війни. Частиною кампанії стало відкриття 21 серпня біля Арки Свободи у Києві пересувної виставки оригінальних робіт українських ілюстраторів про війну та допомогу ЄС Україні під час неї. Виставка триватиме до 21 вересня.
На сайті будуть висвітлюватися усі заходи комунікаційних кампаній, аби українці були обізнаними з масштабами солідарності ЄС та України та могли оцінити їх. Технічні можливості сайту дозволяють реагувати на події в режимі реального часу та публікувати для відкритого доступу великі обсяги інформації, що допоможе українцям сформувати повну та неупереджену картину нашої співпраці.
Такою є мета ЄС загалом, а також враховуючи статус України як кандидата в члени ЄС. Зокрема, важливо, щоб українці мали вільний доступ до інформації та могли ухвалювати обґрунтовані рішення щодо підтримки вступу України до Європейського Союзу, який ознаменує повне та правомірне повернення держави до єдиної європейської родини.
Контактна особа:
Антон Теретишник, медіа-експерт проєкту «Українцям про Європейський Союз», (CEU4U), що фінансується ЄС і виконується компанією Ecorys, anton.teretyshnyk@ecorys.com , тел.: +38 050 4444 262
Довідкова інформація:
Управління та підтримка цього веб-сайту здійснюється фінансованою Європейським Союзом Регіональною комунікаційною програмою «Східне сусідство ЄС» (EU NEIGHBORS east) від імені Генерального директорату Європейської Комісії з питань сусідства та переговорів щодо розширення (DG NEAR). Цю платформу було розроблено в рамках реалізації підходу ЄС до стратегічної комунікації з метою покращення доступу громадськості до наявної інформації щодо співпраці між Європейським Союзом та східними країнами-партнерами: Вірменією, Азербайджаном, Грузією, Республікою Молдова та Україною.
Розробку інформаційного продукту, розміщеного на цьому веб-сайті, а також його управління забезпечує комунікаційний проєкт ЄС «Українцям про Європейський Союз», який має на меті сприяти покращенню суспільного сприйняття Європейського Союзу шляхом підвищення обізнаності про статус України як країни-кандидата, політику Європейського Союзу, Угоду про асоціацію між Україною та ЄС, програми співпраці між Україною та ЄС та їх вплив на повсякденне життя українців.
StandWithUkraine
Немає коментарів:
Дописати коментар