27 лютого в український прокат виходить біографічний трилер «Проти всіх ворогів: Історія Джин Сіберг» з Крістен Стюарт у головній ролі.
Кінець 60-х. Джин Сіберг, улюблениця французької нової хвилі, повертається до Лос-Анджелеса. Від пропозицій нових ролей немає відбою, вона – зірка Голлівуду. На піку своєї кар'єри Джин починає виступати за права афроамериканців і корінних народів США. Запаморочливий роман з лідером партії «Чорні пантери» робить актрису мішенню спецслужб. Цілодобове стеження агентів ФБР і провокації загрожують зруйнувати не тільки її кар'єру, але й життя.
Головну роль у фільмі виконала Крістен Стюарт – одна з найбільш затребуваних актрис сучасності. Отримавши широку популярність після серії фільмів «Сутінки», Стюарт звернула увагу на незалежне кіно. У 2010 році вона була відзначена спеціальної нагороди BAFTA в номінації «Висхідна зірка», в 2015 році Крістен Стюарт стала першою жінкою-акторкою в історії країни, яка отримала французьку премію «Сезар», а після Каннського кінофестивалю 2016 року акторка вирішила звернутися до режисерської діяльності. За словами преси, роль Джин Сіберг стала однією з найкращих у кар'єрі Крістен Стюарт.
Коханого Джин Сіберг у фільмі грає Ентоні Макі – американський актор, який здобув всесвітню популярність після ролі Сокола в серії фільмів «Месники», проте в театральних колах він відомий, у першу чергу, як учасник безлічі бродвейських вистав. Роль агента ФБР, який влаштував стеження за Джин Сіберг, виконав британський актор Джек О'Коннелл, відомий за фільмами «Незламний» і «Від дзвінка до дзвінка» (за обидві картини він отримав премії Національної ради кінокритиків США і BAFTA в номінації «Висхідна зірка»). Також у фільмі «Проти всіх ворогів» задіяна Маргарет Куеллі, американська акторка і танцівниця, відома за роллю Кішки в «Одного разу в ... Голлівуді» Квентіна Тарантіно і знаменитому рекламному ролику Kenzo.
Світова прем'єра стрічки відбулася в рамках позаконкурсної програми Венеціанського кінофестивалю. «Історія Джин Сіберг» – другий повнометражний фільм австралійського театрального режисера Бенедикта Ендрюса.
За словами режисера, біографія акторки зараз актуальна як ніколи раніше: «У цьому фільмі ми стикаємося з прикладом державного нагляду в політичних цілях. П'ятдесят років по тому історія Джин прямо зображає нашу нинішню реальність: приголомшливий расизм американської політики, проблему відділення правди від брехні в епоху так званих fake-новин і тотального спостереження спецслужб. Мене анітрохи не цікавило створення звичайного біографічного фільму про життя Джин, і я не хотів ностальгувати за 1960-ми роками. Я прагнув ближче познайомитися з Джин Сіберг і дізнатися, що сталося з нею в ті роки».
Немає коментарів:
Дописати коментар