Головна мета конкурсу — пошук нових інструментів електронної демократії, що допоможуть громадянам отримувати нові якісні сервіси, ефективно взаємодіяти та безпосередньо впливати на владу, а владі — досягти нового рівня прозорості та ефективності.
Конкурс фінансується Швейцарською Конфедерацією і реалізується Фондом Східна Європа, Державним агентством з питань електронного урядування та партнерами за підтримки Прем’єр-Міністра України. Загальний призовий фонд циклу — 2 мільйони гривень.
Одеса вже вдруге бере участь у конкурсі, але вперше ми представляємо программу в Миколаєві. Регіональним партнером EGAP CHALLENGE в Одесі є Impact Hub Odessa.
Під час першого циклу конкурсу (квітень - вересень 2016) одесити перемогли з трьома проектами. Гранти виграли такі проекти: соціальна мережа для еко-активістів GoGreen, сервіс для розвантаження шкільних психологів «Портал психологической службы» і система електронного голосування для місцевих рад E-vox.
Цього разу EGAP шукає проекти у таких сферах:
- інфраструктура,
- освіта,
- екологія,
- агропромисловість.
Для участі у конкурсі потрібно зареєструвати проект чи ідею на сайті http://egap-challenge.in.ua та приїхати на креативний уікенд, який відбудеться в Одесі 10-11 грудня.
Деталі про критерії відбору та умови EGAP Odessa розповість керівник проекту в Одесі Єкатерина Квашенко на прес-конференції 21 листопада.
Початок об 11:00 у Колледжі преси.
За новинами та оголошеннями в рамках конкурсу слідкуйте на
http://egap-challenge.in.ua
https://www.facebook.com/EGAPUkraine
Довідка:
EGAP CHALLENGE — одна з ініціатив програми «Електронне врядування для підзвітності влади і участі громади» (EGAP), яка фінансується Швейцарською Конфедерацією і реалізується фондом «Східна Європа», Державним агентством з питань електронного урядування та партнерами за підтримки Прем’єр-Міністра України. Програма спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій для вдосконалення управління державою, взаємодії влади і громадян, розвитку соціальних інновацій в Україні.
Коментар директора Швейцарського бюро міжнародного співробітництва Хольгера Тауша: «Швейцарія підтримує цю ініціативу з огляду на глибокі традиції та успішний досвід функціонування прямої демократії в нашому суспільстві. Ми вбачаємо великий потенціал у використанні новітніх інформаційних технологій для підсилення ролі громадян у розбудові власного майбутнього».
Немає коментарів: